Spor Ekipmanları

profosyonel-nba-modeli-portatif-katlanabilir-245-projeksiyonlu-15mm-cam-panya-21235144448

Spor Ekipmanları

Spor Ekipmanları alanında 1983 yılından beri hizmet vermekteyiz. Alanında profesyonel çalışanlarımız sayesinde en sağlam en kaliteli ekipmanları üretiyoruz.

Vermekte olduğumuz hizmetler sadece ekipman temini ile sınırlı değil. Spor alanının sıfırdan inşaası kurulumu alt yapısı zemin kaplaması ve gerekli spor ekipmanlarının montajı gibi A’dan Z’ye tüm gereksinimlerinin karşılanmasıdır.

Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermekteyiz.

 Basketbol ekipmanları, Futbol ekipmanları, Voleybol ekipmanları, Badminton ekipmanları, Boks ekipmanları, Tenis ekipmanları Hentbol ekipmanları gibi tüm spor dallarına ürün üretmekteyiz. Spor alanlarının olmazsa olmazı Soyunma dolapları ve Seyirci Tribünleri gibi spor ekipmanları da üretmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için lütfen telefon ile iletişime geçin.

basketbol-potasi-tavana-montaj-elektrik-tup-motorlu-15-mm-cam-ak-panya-21231742720  Spor Ekipmanları basketbol potasi tavana montaj elektrik tup motorlu 15 mm cam ak panya 21231742720masa-tenisi-musu-spor  Spor Ekipmanları masa tenisi musu spor  tenis-ekipmanlari-musu-spor  Spor Ekipmanları tenis ekipmanlari musu spor musu-spor-jimnastik-ekipmanlari  Spor Ekipmanları musu spor jimnastik ekipmanlarimusu-spor-futbol-ekipmanlari  Spor Ekipmanları musu spor futbol ekipmanlaritirbun-oturma-guruplari  Spor Ekipmanları tirbun oturma guruplari

 

 

 

 

 

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.